ویتامینه A&E 

ویتامین ها تاثیر شگفت انگیزی بر زیبایی و طراوت پوست دارند و عوامل حیاتی در سلامتی این بافت می باشند؛ به طوریکه کمبود ویتامین ها، باعث کاسته شدن استحکام و انعطاف در پوست می  شود. این مسئله خود موجب افزایش احتمال بروز بیماری ها و تسریع روند پیری می گردد. برای دارا بودن پوستی سالم و زیبا می بایست علاوه بر داشتن تغذیه مناسب، به واسطه محصولات ویتامینه از پوست مراقبت کرد.

کرم ویتامینه A&E ماندانا، با دارا بودن فرمولی خاص، نه تنها نرمی و لطافت پوست را باعث می گردد، بلکه با جذب سریع و مناسب موجب نفوذ مواد مغذی در پوست می گردد. وجود دو نوع از ویتامین های مهم و ضروری در کرم ویتامینه A&E ماندانا، این کرم را به شکل فرآورده ای مغذی و با تاثیرگذاری بالا برای بافت پوست فراهم آورده است.

ویتامینE : آنتی اکسیدان و خنثی کننده رادیکال های آزاد پوست، دارای خاصیت ضدالتهابی، مقاوم سازی لایه زیر پوست، افزایش دهنده جریان خون در پوست و فوائد بی شمار که موجب کندشدن روند پیری بافت پوست می گردند.

ویتامینA : کمک به ترمیم و بازسازی بافت پوست به خصوص در سنین بالا، جلوگیری از  آسیب رسانی اشعه های مضر بر سلول های پوست، مقاوم سازی سلول ها در برابر آلاینده های محیطی، موثر در ساخت کلاژن پوست، ماده ای ارزشمند و جادویی درجلوگیری از پیری و افتادگی پوست.

بر اثر بالا رفتن سن، پوست خواص الاستیکی و ارتجاعی خود را از دست می دهد و کلاژن پوست نازک و ضعیف می شود. کلاژن درطول عمر به طور مداوم تولید می گردد؛ اما در سنین بالا این روند رو به کاهش می باشد، که در نهایت تولید کلاژن پوستی سالم، جوان و مقاوم را فراهم می کند و تجربه جدیدی از لطافت و زیبایی را به ارمغان می آورد.

موارد مصرف کرم ویتامینه A&E :

مناسب برای خنثی سازی تاثیر رادیکال های آزاد.

مرطوب ونرم کننده پوست.

تغذیه و ویتامینه کردن پوست.

جلوگیری از تاثیر عوامل مضر محیطی.

کمک کردن به کندشدن روند پیری پوست، درخشش و رطوبت پوست.

 

نحوه مصرف :

روزانه به دفعات لازم استفاده شود. ابتدا پوست را با آب یا محلول های غیرالکلی شسته و سپس مقداری از کرم را روی پوست به مدت چند دقیقه ماساژ دهید.

 

 

 

 

 محصول را ببینید:

کرم ویتامینه ماندانا