کرم محافظ دست  

پوست دست نیز به اندازه پوست صورت نیاز به مراقبت دارد. عموماً ما با دستهایمان بد رفتار می کنیم و مراقبتهای روزانه را درباره آنها اعمال نمی کنیم. با این حال برای حفظ زیبایی دست باید بطور مرتب به آنها رسیدگی کنیم. اثرات مضر ناشی از مصرف شوینده ها، شستشوی مکرر دست، کار با دست، نور آفتاب، سرما و گرما، گرد و غبار و…. عواملی هستند که به پوست آسیب رسانده و باعث می شوند پوست دست چربی  و رطوبت خود را ازدست بدهد. درصورتیکه مراقبتهای لازم از پوست دست بعمل نیاید و پوست صدمه  ببیند؛ برخلاف پوست صورت، امکان بازگرداندن آن به حالت اول حتی با انجام پیشرفته ترین عملهای جراحی زیبایی نیز امکان پذیر نمی باشد.

 

 

کرم محافظ دست ماندانا با استفاده از مواد موثره موجود در آن مانند : ویتامین E، موم زنبور عسل، گلیسیرین، روغن بادام شیرین و روغن آووکادو موجب جوان سازی پوست دست و جلوگیری از پیری و کدرشدن آن می شود.هریک از مواد موثره کرم محافظ دست ماندانا به تنهایی اثرات معجزه آسایی جهت سلامت و زیبایی پوست دارند؛ لیکن، وقتی در کنار هم درفرمول این کرم قرارگرفته اند از پوست دست در برابر آسیب های عوامل مضر بیرونی مانند اشعه خورشید، گرما و سرما و غیره به راحتی محافظت نموده و مانع از تبخیر رطوبت پوست می گردند. پوست دست تحت تاثیر موادشوینده، شستشوی مکرر و غیره چربی  خود را ازدست می دهد و PH آن تغییرمیکند؛ درنتیجه دچار، تیرگی، خشکی، چین و چروک و پوسته پوسته شدن  می شود. 

 

کرم محافظ دست ماندانا رطوبت ازدست رفته پوست را به سرعت تامین کرده و با تنظیم PH و ایجاد یک لایه چربی غیر مزاحم بر سطح پوست از تبخیر و خروج مجدد آب پوست و پوسته پوسته شدن آن جلوگیری نموده و باعث نرمی، انعطاف پذیری، آرامش و محافظت از پوست دست می گردد.

 

 کرم محافظ دست ماندانا