ما می خواهیم با تحقق ماموریت خود، به عنوان یکی از برندهای برتر محصولات آرایشی و بهداشتی در سطح منطقه بدرخشیم به گونه ای که با نوآوری، تعامل مناسب و آگاهی از نیاز مصرف کنندگان، با ارائه محصولاتی سازگار با محیط زیست بتوانیم شاهد لبخند رضایت آنها باشیم
شرکت داروئی و بهداشتی سلیم رام با بیش از نیم قرن فعالیت مستمر در زمینه طراحی فرمولاسیون و تولید محصولات با کیفیت تخصصی و درمانی در زمینه مراقبت از پوست، مو و محصولات آرایشی و بهداشتی، به منظور جلب نظر، اعتماد، و افزایش رضایتمندی مشتریان، همواره خود را متعهد به قدردانی، ادای احترام و همچنین برآورده ساختن نیازهای حال و آینده مشتریان خود می داند. در این راستا به منظور توسعه سیستم های مدیریت خود، اقدام به پیاده سازی و اجرای استانداردها و دستورالعملهای سازمان غذا و دارو، با هدف استقرار نظام مند فرآیند رسیدگی به شکایات و نظرات مشتریان و ارزیابی میزان رضایت مندی مشتریان خود نموده است. این شرکت اهداف ذیل را در راستای رسیدگی شایسته به نظرات و شکایات مشتریان و ارزیابی دقیق و صحیح میزان رضایت مندی مشتریان، اتخاذ نموده است:
  • ارتقاء مستمر رضایتمندی و وفاداری مشتریان
  • بهبود مستمر فرآیندهای رسیدگی به نظرات و شکایات و سنجش رضایتمندی مشتریان پاسخگویی دقیق، مناسب و سریع به شکایات مشتریان
  • گسترش فرهنگ مشتری مداری
  • ارتقاء سطح آگاهی و توانمندسازی کارکنان
از کلیه مدیران و کارکنان شرکت داروئی و بهداشتی فارابی انتظار می‌رود، ضمن تعهد و پایبندی به رعایت تمامی الزامات قانونی و سایر الزامات مرتبط با استاندارد های فوق، در تمام فعالیتهای خود، با رویکردی مسئولانه و مجدانه نسبت به تبیین و تشریح موارد فوق برای همکاران وجلب مشارکت کامل آنها جهت بهبود مستمر اثربخشی نظام های مذکور و اجرای کامل و بدون نقص تمامی الزامات آن اقدام نمایند. همچنین با در نظرگرفتن اصول مشتری مداری، دسترسی آسان، واقع بینی در پاسخگویی، محرمانگی، قانون مندی و رعایت اصول اخلاقی، کلیه نظرات و شکایت های دریافتی از سوی مشتریان را به صورت اثربخش و کارا بدون هیچ گونه پیش داوری رسیدگی نموده و امید داریم با تلاش مستمر و روزافزون شاهد افزایش رضایتمندی و وفاداری مشتریان خود باشیم. بدیهی است کلیه فعالیت ها و اقدامات مورد نیازجهت تحقق موارد یاد شده و همچنین تأمین منابع لازم در چارچوب ارکان نظامنامه و استانداردهای فوق الذکر، مورد حمایت و پشتیبانی کامل مدیریت عامل شرکت قرار دارد.
ما در مجموعه شرکتهای داروئی و بهداشتی فارابی و سلیم رام، متعهد هستیم به پشتوانه حاصل تلاش بیش از نیم قرن متخصصان در لابراتوارهای فارابی و سلیم رام، برخورداری از دانش روز، استفاده از مواد اولیۀ مرغوب و با کیفیت، علاوه بر حفظ بهداشت و سلامت فردی، زیبایی طبیعی را به هم میهنان عزیزمان هدیه دهیم.
لابراتور آرایشی و بهداشی سلیم رام در سال ۱۳۴۳ با هدف تولید محصولات مراقبت از پوست و با در نظر گرفتن نیازهای جامعه، پایه گذاری شد. استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در ساخت محصولات در آن سالها، سبب شد تا مصرف کنندگان استقبال چشم گیری از محصولات ماندانا داشته باشند.
اکنون؛ به واسطه سالها همراهی، حضور و آگاهی از نیازهای جامعه پزشکی، بهره گیری از دانش متخصصین، برخورداری از گروه تحقیقاتی مجرب، تلفیق با لابراتور دارویئ و بهداشتی فارابی، استفاده از مواد طبیعی و سازگار با پوست، رعایت استانداردهای سازمان غذا و دارو؛ همچنین شناخت نیازهای مختلف پوستی طبقات عمومی جامعه، بر آن شدیم تا با تعریف چشم اندازی نوین محصولاتی شایسته جهت رضایت مصرف کنندگان گرامی، عرضه نمائیم.